Shquhet për pamjen dhe elagancën e saj, ajo tashmë është emër i njohur për publikun, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja dhe biznismenja e sukseshme, Shkenda Dubova, është mjaft aktive në rrjete sociale me postime të ndryshme.

Në një story të publikuar sot në rrjetin social Instagram, Shkenda shfaqet duke e reklamuar një unazë.

Unaza që pranoi si dhuratë duket mjaft simbolizuese dhe aq e shkëlqyer në dorën e saj.

Mirëpo pjesën më të rëndësishme se nga kush e pranoi këtë dhuratë ajo nuk e ndau me publikun, e kjo gjë neve na intereson më shumë apo jo. /Kosovarja/

Shkenda Dubova

Gepostet von Albania Viral am Montag, 14. Januar 2019

MUND TË JU PËLQEJNË