Meghan Markle dhe Princ Harry po planifikojnë të qëndrojnë në një vilë në Malibu.

Ata do të largohen zyrtarisht nga familja mbretërore më 31 mars.

Dyshja po planifikojnë një udhëtim për në Kalanë e Pjetrit, aty ku një natë kushton 16.000 dollarë. Rezidenca ka tetë dhoma gjumi, dhjetë banjo, një pishinë të hapur dhe një zonë për zgarë, një teatër, një studio kërcimi.

Kujtojmë se më parë Harry and Meghan janë shprehur se planifikojnë ta kalojnë kohën e tyre herë në Britani dhe herë në Kaliforni.

MUND TË JU PËLQEJNË