Familjarët e këngëtarëve Nystret Muqiqit dhe Merita Spahiut thuajse i njohim të gjithë.

Albatriti, Egzona dhe Albiona janë ndër më të përmendurit në faqet rozë, shkruan “Kosovarja”.

Albatriti i njohur si këngëtar, më pas Egzona si bashkëshortja e tij, Albiona si motra bukuroshe e tij, por rrallë ose hiq është përfolur sugarica e kësaj familjes Enea.

E sot ka një arsye të fortë për të qenë në fokus për arsye se është dittëlindja e saj, ku që në mëngjes kanë filluar urimet fillimisht prej motres së saj Biones që ka shprëndarë disa imazhe të bukur që nga fëmijëria e tyre.

Edhe pse e re në moshë Enea gëzon një bukuri të ngjashme si motra e saj e madhe./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË