Tifozët e PSG kanë ofenduar disa herë brazilianin Neymar pasi ai shprehi hapur dëshirën për tu larguar nga Parisi.

Pas ofendimeve në kor dhe banderolave në shkallët e stadiumit të Parisit ndaj “yllit” brazilian, ka reaguar edhe motra e sulmuesit, Raffaella, që e shtyn edhe më shumë drejt largimit.

“Jeni qenie njerëzore të shpifura dhe të paedukatë! Donit ta mbani vëllanë tim në skuadrën tuaj. Nuk do të fitoni kurrë pa të!”

Raffaella njihet edhe si një femër shumë seksi, ku shpesh poston foto provokuese duke kënaqur fansat e vëllait dhe jo vetëm.

MUND TË JU PËLQEJNË