Yllka Kuqi është këngëtare mjaftë e njohur për publikun shqiptar, e cila për vite me radhë ka arritur të sjellë hite të mëdha.

Përveç këngëve solo ajo sjelli edhe bashkëpunime të shumta të cilat ende dëgjohen me shumë entuziazëm, shkruan Kosovarja.

Javë me parë Yllka solli në jetë një vajzë duke pagëzuar me emrin Luiza.

Pas ardhjes në shtëpi ata organizuan një ndenje të madhe ku çdo gjë ishte e zbukuruar deri në detajin e fundit.

Edhe pse është bërë nënë Yllka po arrin ta mbajë mirë veten duke u shfaq e thjeshtë e pa grim, por shumë me stil.

Në një video të postuar në rrjete sociale Yllka ka incizuar veten bashkë me të afërmit e saj duke shkëlqyer.

Epo kjo është Yllka, e thjeshtë dhe e bukur! /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË