Kim Kardashian është një nga femrat më të njohura dhe më atraktive në botë.

Ylli televiziv, ësht gjithashtu ndër personazhet më të ndjekura nëpër rrjetet sociale, andaj secila paraqitje që bën, merr vëmendjen e qindra miliona ndjekësve të saj.

Së fundmi, ajo ka shfrytëzuar llogarinë e saj në Instagram për ta uruar për ditëlindje vëllaun e saj të vetëm, Rob Kardashian.

“Urime ditëlindja. Të dua shumë Rob Kardashian. Më kujtohet ky udhëtim i yni në Vegas, sikur të ishte dje. Shpresoj që të festojmë gjithë së bashku, së shpejti” , ka shkruar ajo në urimin e bërë, në këtë kohë kur koronavirusi ka pushtuar gjithë botën.

MUND TË JU PËLQEJNË