Një këngëtare që padyshim publiku e do shumë është edhe Kida.

Këngëtarja Orhidea Latifi ka arritur që për një kohë shumë të shkurtë të bëhet një emër i dashur i skenës muzikore, shkruan “Kosovarja”.

Ani pse e re në moshë, ajo e di mirë se çfarë duan dhe presin fansat prej saj, ndaj dhe si ka zhgënjyer asnjëherë, kështu dashurinë e tyre ajo iu ka kthyer me hite.

Ndryshe, Kida shpesh komentohet edhe si një femër joshëse , e sidomos kohët e fundit tek sa nuk përton të sjellë as imazhe me të cilat po mahnitë ndjekësit.

Por, diçka me të cilin habiti ishte gjesti i saj në imazhin e fundit, ajo ka kthyer të pasmet me gjasë për të treguar modelin e asaj çfarë kishte veshur, por që në realitet reflektoi ndryshe./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË