Kiara Tito e ka prezantuar nënën e saj.

Moderatorja e njohur shqiptare, Kiara Tito, është aktive në rrjete sociale.

Ajo me ndjekësit ndante fotografi të ndryshme, përfshirë këtu nga vendi i punës dhe jo vetëm, e për herë të parë e ka prezantuar nënën të cilës shihet se i ka ngjarë.

Kujtojmë se emri i Kiarës ka qenë shumë i komentuar së fundmi edhe lidhur me jetën private dhe raportet me Butrint Imerin.

Dyshja kanë treguar se nuk janë në lidhje dhe se janë miq të mirë.

MUND TË JU PËLQEJNË