Për dallim nga ditët e tjera, sot nuk është dita më e mirë e tij, kjo sepse ai sot mori lajmin më të hidhur në jetën e tij.

Këngëtari i mirënjohur, Robert Berisha, humbi sot axhën e tij, dhe me pikëllim të thellë ai ia dha lamtumirën e fundit atij, shkruan Kosovarja.

Përveç kësaj ai ndau edhe disa fjalë pikëlluese për këtë moment kaq të dhimbshëm që përjetoi sot me familjarët, miqtë dhe kolegët e tij.

Këtë e bëri me dije përmes rrjeteve sociale, aty edhe ku shprehi ndjesitë dhe dhimbjet e ditës së sotme. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË