Moderatorja shqiptare vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes.

Moderatorja shqiptare, Ilda Bejleri, konsiderohet të jetë një ndër femrat më të komentuara.

Kjo për faktin se është një nga emrat e njohur e cila arrin ta marrë gjithmonë vëmendjen me paraqitjet skenike dhe jo vetëm.

Ilda publikon shpesh foto në Instagram dhe tash që e ka hapur biznesin e saj, po ndan më shpesh foto provokative me ndjekësit pasi po i realizon në ambientin ku edhe e ka hapur këtë biznes.

Tani Ilda nuk po ndalon së publikuari foto ku shfaqet joshëse e mbuluar veç me peshqir./Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË