Dje, Shqipëria u godit nga një tërmet që sipas sizmologëve ishte më i forti në dy dekadat e fundit dhe si pasojë e kësaj mbetën të lënduar 52 persona.

Por për këtë gjë nuk i bëhet vonë Ghetto Geasyt i cili me në një foto të publikuar nga kunata e tij Luana Vjollca i kishte komentuar ‘Ti e paske bo tërmet’.

Ndërsa replika e moderatores e cila shumë shpejt fillon sezonin e ri televiziv ishte “Se dija që ka rënë kur e postova”.

Ja si reagoi ajo:

MUND TË JU PËLQEJNË