Alex Rodriguez dhe Jennifer Lopez festojnë një datë të veçantë.

Me rastin e njëvjetorit të fejesës, Alex Rodriguez dhe Jennifer Lopez i kushtuan fjalë dashurie njëri-tjetrit.

Alex publikoi një video nga momenti kur i propozoi këngëtares në pushime, në ishujt Bahame.

Po ashtu, ai ka përmbledhur disa prej momenteve më të bukura që dyshja kanë kaluar si çift gjatë gjithë kësaj kohe.

“Një vit më parë në një plazh në Bahamas…. Unë isha shumë nervoz, më nervoz se të gjithë karrierën time në lojë, u ula gju dhe të propozova… ti the po ❤️.
.
Jennifer, çdo moment me ty është një bekim. Ju jeni shoqja ime më e mirë, frymëzimi im, një nënë e mahnitshme dhe një rol model i të gjithëve.
Macha, jam aq me fat që jam me ju. Faleminderit që e keni bërë jetën time më të mirë. Mezi pres që të bëj më shumë kujtime me ty. .
Unë të dua. #UrimePërvjetorin”, ka shkruar Alex.

https://www.instagram.com/tv/B9ia8bMHTLA/?utm_source=ig_embed

 

MUND TË JU PËLQEJNË