Gjermania është shteti më i fuqishëm evropian dhe një nga më të fuqishmet në botë.

Si e tillë, është inspirim në shumë punë edhe për një shtet të vogël siç është Kosova.

E një video që shfaq se si ndërtohen autostradat atje, e dëshmon këtë gjë.

Kjo është Gjermania?, Shikoni si shtrohet një autostradë në Gj…

Kjo është Gjermania?, Shikoni si shtrohet një autostradë në Gjermani ?Për më shumë ndiqeni OnAir TV

Gepostet von OnAir TV am Sonntag, 17. Dezember 2017

MUND TË JU PËLQEJNË