E bukura e showbizit po vazhdon të rrëmbejë vëmendje.

Këngëtarja e njohur Leonora Jakupi përveç që njihet për bukurinë natyrale ajo është tejet e komentuar edhe për zërin që ka, shkruan “Kosovarja”.

Me aktivitetet e shumta ajo vazhdon të jetë e njohur dhe shpesh në krye të medieve rozë.

Sidomos në rrjete sociale Leonora shfaqet goditëse me e zjarrtë me publikimet e saj.

Sot, derisa po bie borë pa u ndal ajo e shijon në mes rrugëve dhe nuk e ka problem që u mbulua e tëra më borë.

Kjo video e dëshmon se si e shijon këngëtarja këtë kohë. /Kosovarja/

https://www.facebook.com/kosovarjavideo/videos/521477245171788/

MUND TË JU PËLQEJNË