Ajo është e njohur pikërisht për format e saj bombastike.

Demi Rose nuk i zhgënjen asnjëherë fansat e saj, teksa javën e ka nisur duke i përshëndetur me një video shumë “hot” ku shihen duke trajtuar te mjeku të pasmet e saj bombastike.

Zeshkania britanike duket krejtësisht e qetë, teksa kuratori i famshëm Shane Cooper përpiqet të largojë celulitin e pakët në asetet e Demi Rose dhe të “lëmojë” lëkurën e saj.

Fansat padyshim që do të jenë “çmendur” nga format e 23-vjeçares, teksa ajo mban veshur vetëm tanga dhe një bluzë të bardhë të tejdukshme.

 

MUND TË JU PËLQEJNË