Alban Mehmeti tash e një kohë të gjatë është pjesë e skenës muzikore.

Ai kujdeset shumë që të sjellë hite të mëdha në skenë duke qenë ndër këngëtaret me të kërkuar për koncerte, dasma e ahengje familjare, shkruan Kosovarja.

Përveç që është shumë i angazhuar me profesionin e tij si këngëtar sa në një vend në tjetrn, Albani është i përkushtuar edhe ndaj familjes së tij, bashkëshortes Fjollës dhe dy djemve me të cilët ndan momente të bukura bashkë në rrjete sociale.

Së fundmi ishte bashkëshortja e tij Fjolla e cila ndau një imazh të djalit duke i bërë “diss” babait te frizeri.

Ky është moment i bukur, apo?./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË