Afrona e pranoi Bleron me të mirat e të këqijat e tij.

Ajo madje e pranoi edhe vajzën e Bleros Tarën, për të cilën ka treguar gjithmonë kujdes e dashuri, shkruan “Kosovarja”.

Edhe pasi u martuan ata kohë pas kohë u shoqëruan nga Tara, teksa u shëtitën e u argëtuan bashkë.

Afrona mbrëmë erdhi nga Zvicra në Kosovë derisa darkoi me bashkëshortin e saj Bleron, kurse sot ata drekuan bashkë me Tarën.

E sigurisht që nuk mungoi dhurata që ia kishte sjellur Tarës nga atje.

Ajo e surprizoi atë me një kapelë të bukur, për të cilën Tara u gëzua jashtë mase.

Blero këto momente të tyre i xhiroi dhe ndau në rrjetet sociale./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË