Një prej emrave më të dashur të skenës muzikore shqiptare është edhe Jehona Sopi.

Këngëtarja këtë të premte ka mirëpritur ekipin e “Mirage” në shtëpinë e saj, ku ka folur rreth planeve që ka.

Jehona nuk la pa përmendur rikthimin që e bëri në skenën e festivalit “Kënga Magjike”, ku tregon se a është ndarë e kënaqur nga ai festival.

Po ashtu, ajo zbuloi se a ka në plan të sjell ndonjë këngë të re pas dy projekteve të fundit si dhe foli edhe për jetën e saj private.

Për të kuptuar se çfarë të rejash ka nga Jehona Sopi, klikoni në videon e mëposhtme ku gjendet intervista e plotë e saj.

MUND TË JU PËLQEJNË