Orhidea Latifi e njohur si Kida është ndër këngëtaret më të njohura në skenën muzikore e cila arriti që në moshë të re të sjellë hite të mëdha.

Ajo u veçua për stilin e saj dhe mënyrën e paraqitjes që gjithmonë ka sjellë diçka të re në botën e showbizit, shkruan Kosovarja.

Ajo është shumë e angazhuar me koncerte në të cilat i shton kujdes të madh pamjes së saj duke u shfaqur gjithmonë unike.

Që nuk “priton” të eksperimentoj e dëshmoj edhe imazhi i publikuar së fundmi.

Edhe pse është lodhur duket se gërshetat i kanë shumë hije dhe po duket krejt ndryshe, a po?/Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË