Tayna është një nga emrat më të suksesshëm të momentit në muzikë . 

Reperja ka treguar me anë të postimeve të ndryshme se e ka ëndërruar suksesin që ka sot dhe ka publikuar video të ndryshme duke repuar.

Së fundmi në Instagram ka qarkulluar një video ku shfaqet Tayna në moshë më të vogël, e veshur me uniformën e gjimnazit dhe duke kënduar.

Në këto pamje reperja duket më e ëmbël me flokët biondë.

Por vihet re se reperia ka ndryshuar goxha shumë dhe zërat se Tayna ka bërë operacione plastike u shtuan në masë.

Nuk përjashtohet mundësia që tualeti bën një punë të mirë më Taynën pasi tiparet e repers nuk duket të kenë ndryshuar.

 

MUND TË JU PËLQEJNË