Babai i Meghan Markle ka publikuar një foto të Dukeshës kur ajo ishte foshnje.

Ai i kujton me nostalgji ato ditë, ndërsa shprehet se ishin çastet më të rëndësishme të jetës së tij.

Sipas 75-vjeçarit, në vegjëli Meghan ishte një fëmijë i veçantë dhe shumë i bukur.

Ai shtoi se e dinte që kur të rritej do të bëhej aktore sepse i shikonte preferencat.

Thuhet se babai i Meghan e postoi këtë foto vetëm për të mërzitur Dukeshën dhe Princin Harry pas vendimit të tyre për të lënë familjen mbretërore dhe për t’u zhvendosur në Kanada.

MUND TË JU PËLQEJNË