Teksa ushqehej me drithëra, Cardi B tallej kinse po qante, pasi thotë se duhej të ishte në restorant.

Ajo po i mban fansat e saj të argëtuar gjatë izolimit social, shkruan DailyMail.

Cardi B është rikthyer në rrjete sociale këtë të mërkurë, ndërsa tallet duke qarë dhe ushqehet me drithëra.

“Unë nuk duhej të isha duke ngrënë drithëra, por duke ngrënë sushi në restorant. Pse po kalojmë në këtë, nuk e kuptoj?”, ‘u ankua 27-vjeçari.

Kjo video e reperes vjen një ditë pasi ajo kritikoi qeverinë e SHBA-së, përfshirë presidentin Donald Trump, për masat ndaj pandemisë koronavirus.

Cardi B tha se nëse një qytetar thotë se ka simptoma të koronavirusit nuk testohet, por nëse një i famshëm e thotë një gjë të tilë, atëherë testohet dhe thotë ‘jam pozitiv’, andaj e cilëson këtë dukuri konfuze.

MUND TË JU PËLQEJNË