Jetmir Hyseni erdhi nga Gjermania në Kosovë dhe u vendos në “Qendrën e studentëve”. Ai, vetëm pas një nate qëndrimi në konvikt, u prek nga simptomat e sëmundjes, shkruan “Kosovarja”.

Hyseni, që është këngëtar nga Ferizaji, e gjithashtu sipërmarrës, duket të jetë infektuar me Covid 19-të gjatë qëndrimit në Gjermani.

Ai, aktualisht është i shtrirë në klinikën infektive dhe ka treguar që gjendja e tij është stabile për momentin.

Jetmir Hyseni, përmes një postimi, ka treguar dhuratën që i ka ardh nga fëmijët në spital. Është një veturë e kuqe lodër, shkruan “Kosovarja”.

Shërim të shpejt!

MUND TË JU PËLQEJNË