Rep artistja Tayna po vazhdon të godasë në shenjë, sa me muzikë e sa me postime.

Që nga paraqitja e saj e parë po vazhdon të korrë suksese me aktivitetet e saja të njëpasnjëshme, shkruan “Kosovarja”.

Këngët e saj menjëherë shndërrohen në hite, pasi që e di mirë tani se çfarë do dhe pret prej saj publiku.

Këngëa e saj me Dafinën po vazhdon të konsiderohet si hiti më i veçantë që ka sjell ndonjëherë këngëtarja si bashkëpunim.

Së fundi, Tayna është në përgatitje të një projekti të ri, ku nuk po mungojnë të ndajë sekuenca të shkurta me anë të imazheve nga kripi i saj.

Por, me mbishkrimin që i ka vënë fotos së saj duke pozuar në shtrat kujt po i bën ftesë?

Kur don diqka real,ti e din ku me ardh, shkruan Tayna./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË