Big Mama është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia.

Ajo është shumë e përfolur sidomos këtë kohën e fundit kur bëri një ndryshim në pamje duke humbur kilogramët e tepërt.

Big Mamën tani e gjejmë tejet aktive në rrjete sociale ku vazhdimisht publikon imazhe nga jeta e saj private dhe profesionale .

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar për pushime në Turqi dhe nga atje shfaqet plot stil dhe shumë tërheqëse./ORAinfo/

MUND TË JU PËLQEJNË