Njihet si moderatorja më e dashur dhe e suksesshme e botës së televizionit, shkruan “Kosovarja”.

Edhe pse ka kohë që ka pauzuar, afirmitetin me publikin e ka mbajtur të lidhur përmes rrjeteve sociale.Duke qenë nënë e dy vajzave, Kaltrinës nuk i mungojnë linjat fantastike trupore.

Meqë është edhe sezona e dasmave Kaltrina nuk përton të shfaqet e rregulluar deri në detajin e fundit.

Vetë Kaltrina me anë të mbishkrimit ka treguar se kur vjen puna te dasmat rregullimin dhe çdo gjë tjetër e bën me shumë qejf.

Aq bukur dhe e mrekullueshme duket sa të bën të mendosh se po martohet për së dyti herë./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË