Moderatorja e njohur kosovare Kaltrina Mikushnica edhe pse ka kohë që i është larguar ekranit ajo ka vazhduar në një mënyrë tjetër të mbajë kontakte me fansat e saj, shkruan “Kosovarja”.

Në çdo paraqitje të saj shfaqet mjaft e bukur dhe me stil.

Ajo shihet qartë se ka edhe një shpirt eksploziv dhe ka dëshirë të bëjë gjëra të reja edhe nëse janë të rrezikshme.

E sidomos kur bëhet fjalë për të realizuar fotografi, Kaltrina në këtë garë del e para.

Asgjë më më shumë se ky imazh nuk e dëshmon se sa shumë rrezikon Kaltrina veç për një fotografi./ Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË