Të flasim për Donjeta Kosumin apo ndryshe e njohur si Kallashi është e pamundur të mos na bie ndërmend për linjat bombastike që posedon për të cilat edhe u bë e famshme, shkruan “Kosovarja”.

Përderisa, një kohë ishte top temë në mediat rozë ku lëvizjet e saj bënin bujë menjëherë sot ajo përfolët si “rrallë e përmallë”.

Edhe pse, vet valltarja e njohur patë prononcuar në një intervistë se do heq dorë nga jeta e natës ajo nuk ia doli ta mbajë këtë fjalë.

Me siguri, e ka të pamundur të heqë dorë nga jeta ku është rritur dhe nga njerëzit që e kanë përcjell vazhdimisht nga afër.

Duke qenë nga natyra një tip i sinqertë, ajo shpesh na ka treguar për historinë e jetës së saj, e cila nuk ishte e bukur por që e ka bërë Kallashin një femër mjaft të guximshme e të fortë.

E, tani që përveç famës ka bërë edhe pasuri, para këtyre dy gjërave kjo femër e fortë po e vendos lumturinë.

Madje, ka një mesazh shumë domethënës për gjithë ata njerëz që i japin rëndësi parave.
“Nëse mendoni që paraja është më e rëndësishme se lumturia juaj, atëherë provoni të mbani frymën derisa i numëroni paratë tuaja.

MUND TË JU PËLQEJNË