Ajo për një kohë mbajti rekordin si femra më e përfolur e shoubizit. Impakti i saj ishte i madh dhe emri i Kallashit flitej e përflitej kudo, shkruan “Kosovarja”

Doli nga hiçi, por u bë femra më e komentuar, për jetën e saj, historinë, pamjen e jashtme, vallëzimin e shumë të tjera.

Kallashi kohët e fundit nuk është se po dëgjohet shumë, por kjo nuk do të thotë që është zhdukur plotësisht, shkruan “Kosovarja”.

Tani, Kallashi ka bërë një diss. Në një video, ajo i thotë dikujt “Ti me njeh mua b…”.

A thua kujt?!/Kosovarja/


MUND TË JU PËLQEJNË