Këngëtarja e blogerja e njohur Jonida Maliqi ka arritur të mbajë vetën si “zonjë e rëndë” që prej fillimit të karrierës, e cila gjithmonë ka eksperimentuar në veshje duke sjellur kombinime perfekte.

Stili i veshjes së Jonidës lënë gjithmonë gojëhapur, e cila në çdo paraqitje duket tejet bukur dhe unike, shkruan Kosovarja.

Së fundmi bukuroshja ka pozuar me një kombinim mjaftë interesant, me tuta sportive e me taka ishte ky “kombinim” i cili mori shumë komente duke u komplimentuar për paraqitjet e saj të “guximshme” dhe tejet joshëse.

Jonida në bazë të fotografive që poston në rrjete sociale, duket që po e shijon shumë jetën luksoze me rroba firmato, dhe duke vizituar vende të ndryshme të botës./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË