Ajo me siguri ka pasur vitin më të madh të jetës së saj.

Dhe Jennifer Lopez është ‘përfundimisht gati’ për të filluar të përqendrohet në planifikimin e dasmave me të fejuarin Alex Rodriguez gati një vit pasi çifti u fejuan.

50-vjeçarja do ta bëjë dasmën e saj me ish-lojtarin profesioniste të bejsbollit si një përparësi kryesore, pasi të përqendrojë të gjithë fokusin e punëve të saj në muajt e fundit.

Lopez filloi takimin me yllin e New York Yankees në Mars 2017 dhe dyshja bënë shfaqjen e tyre të parë publike në MET Gala në maj.

Marrëdhënia e tyre lulëzoi dhe deri në mars të vitit 2019, Alexi zbriti në gju dhe i kërkoi të ishte gruaja e tij gjatë një propozimi romantik pranë bregdetit.

“Dasma e Jennifer dhe Alex mendohet të jetë këtë verë pasi e shtyu atë për shkak të orarit të xhirimeve të saj, performancës së saj në Super Bowl dhe angazhimeve të tjera të punës, ‘tha një burim.

Lopez kaloi muaj me radhë duke filmuar Hustlers në New York për rolin e saj si Ramona, për të cilin Jennifer fitoi një mori nominimesh.

“Ajo është përfundimisht e gatshme të zhvendosë fokusin e saj në planifikimin e dasmës dhe ta bëjë atë një përparësi kryesore,” tha burimi.

“Ata e bëjnë njëri-tjetrin kaq tepër të lumtur dhe J. Lo me të vërtetë gjeti burrin e ëndrrave të saj dhe A. Rod gjeti gruan e tij”, shtoi burimi.

“Ata nuk mund ta imagjinonin jetën pa njëri-tjetrin në të dhe nuk mund të presin që të kalojnë pjesën tjetër të jetës së tyre së bashku”, përfundoj burimi i afërt me çiftin e famshëm.

MUND TË JU PËLQEJNË