Aktorja e mirënjohur Yllka Gashi po jeton në SHBA, por kohë pas kohe po kthehet për pushime në Kosovë, për të qenë pranë familjes së saj, shkruan “Kosovarja”.

Aktorja aktualisht gjendet në vendlindje. Kësaj herë ka vendosur të rrij larg çdo aktiviteti dhe prezantimit në media.

Ajo, i ka kushtuar kohë vajzes së saj, që gjithashtu është edhe personi më i dashur për të, shkruan “Kosovarja”.

Shihet se Yllka Gashi më nuk gëzon linjat e dikurshme. Ajo duket se ka marrë disa kilogram më shumë.

Ndoshta është efekti i pushimit./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË