Adelina Thaçi është një nga këngëtaret e mëdha të skenës muzikore, e cila gjithmonë është veçuar për talentin dhe veçantinë e saj në muzikë.

Ajo, ka kohë që nuk ka sjellë ndonjë këngë të re, por ende është njëra ndër këngëtaret më të kompletuara të estradës muzikore, shkruan “Kosovarja”.

Adelina, është profesoreshë e muzikës dhe njëkohësisht është e fokusuar në familjen e saj përkatësisht në rriten dhe kujdesin ndaj vajzave, me të cilat nuk heziton të postoj foto nga koha e lumtur që kalojnë së bashku.

Së fundmi, Adelina ka vendosur të ndajë një imazh të vajzave, të cilat shihet se janë rritur e bërë mjaftë simpatike.

Adelina Thaçi, është e martuar me politikanin Bardhyl Meta. Ata janë prindër të dy vajzave, Fionës dhe Melisës./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË