Është prej prezantueses më të suksesshme dhe më të bukura në ekranet shqiptare.

Ilda Bejleri këtë e dëshmoj edhe në paraqitjen e radhës në emisionin e saj të sportit.

E veshur me një fustan të shkurtër me shkëlqim të kombinuar me taka të larta, Ilda dukej më në formë se kurrë.

Përkrah imazhin nuk i munguan as komentet dhe pëlqimet e shumta nga adhuruesit e saj që padyshim kanë simpati të madhe për të./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË