Ajo është një nga prezantueset dhe gazetaret më seksi të ekranit shqiptarë, e këtë ajo e dëshmon në vazhdimësi në paraqitjet e saj publike.

Tani ajo drejton emisionin ‘Procesi sportiv’, duke qenë një figurë mjat e dashur kryesisht për sportdashësit, të cilët i përcjellin pothuajse të gjitha emisionet e Ildës.

Në paraqitjen e fundit, Ilda Bejleri edhe njëherë e ka dëshmuar se është ndër vajzat më seksi shqiptare.

Kujtojmë që Ilda është përfolur shumë nëpër mediat rozë, kryesisht për jetën e saj luksoze që bën duke ngritur shumë thashetheme, por që ajo ka deklaruar se ka mjaftueshëm mjete financiare nga familja, si dhe vetë, për të bërë jetën që bën.

MUND TË JU PËLQEJNË