Këngëtarja e njohur shqiptare Adelina Tahiri ka arritur të jetë ndër emrat më të pëlqyer në skenën muzikore duke u dalluar për secilën paraqitje të saj.

Ajo arriti të behët e përfolur që nga lidhja me miliarderin Sejoza Markov më të cilin ka një djalë të quajtur Jon, shkruan Kosovarja.

Adelina është duke shijuar jetë luksoze që ndanë imazhe të ndryshme nga vendet përrallore që i viziton dhe duket më e lumtur se kurrë.

Tash e ca ditë është duke shijuar pushime në Zvicër, vend ky tejet atraktiv e që më shumë po e zbukurojnë çifti me paraqitjet e tyre.

Adelina së fundmi ndau një imazh, ku mori komente nga më të ndryshmet e që shumica ishin kritika për paraqitjen e saj,

Më shumë u veçua komenti i një vajze: “Se di pse je prish je ba si plak , me nje femij ce ke ber dhe u bere plak pse kshu mi goc”.

Adelina i’u përgjigj: “zemer pse ke kaq mllef ti ? Po ste pelqeva ty dhe te dukem plak athua pse me ndjek?? Po dhe pleqeria nuk esht gje e keqe , une nuk i frigohem perkundrazi. Siduket paske shume komplekse dhe jeton me jeten e te tjereve, te juptoj plotesisht zemer po meru me veten pak dhe mundohu te jesh e luntur mos u mer me mua e dashur se une jeten e kam ne tereze kte ta them si keshill . Tjeter her shkruaj me profilin tat ta shofim suratin ty sa e bukur je mos shkruaj me profile fallco :), P.S. po je kjo ne foto shko hiqi nje 20kg zemer dhe pasraj flasim , tani e kuptova mllefin tend dhe te kuptoj plotesisht 🙂 e ke nga komplesi zemer me vjen keq kjo semundje eshte e pasherueshme.” shtoi këngëtarja. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË