Astrologe Meri ka lajme të mira për këtë javë. Sipas astrologes planeti Aferdita hap rrugen per te realizuar endrrat tona qe do edhe pak kohe te materializohen duke patur kujdes edhe nga gabimet e se kaluares. Lexoni më poshtë parashikimin për të gjtiha shenjat e horoskopit.

Dashi
Shpirterisht do ndjeni nje frymezim ose nje nevoje te brendshme per te realizuar veten apo per te hedhur hapa perpara sidomos ne jeten personale

Demi
Me ne fund do saktesoni nje mendim nje ide apo nje shoqeri e nje njohje per te cilen do veproni ose do filloni te bashkepunoni

Binjaket
Ndoshta ne kete moment po vraponi me shpejt se duhet per te kapur gjera dhe mundesi dhe keni harruar qe dicka nga e kaluara pritet te realizohet apo te sqarohet

Gaforrja
Ne ceshtje te karrieres do keni nje impuls ngritjeje apo publiciteti. Por nderkohe keni akoma pune per te bere ne ceshtje me jashte vendit apo ceshtje ligjore

Luani
Nje mundesi e mire ne kete periudhe te flirtoni apo te shprehni ndjenjat tuaja. Por duhet te keni parasysh se keni marredhenie qe duhet t’i sqaroni nga e kaluara

Virgjeresha
Shume planete perball jush e bejne jeten tuaj shume interesante dhe intensive. Tani eshte momenti te ktheni permbys gjerat qe ju kane penguar apo veshtiresuar

Peshorja
Do keni nje propozim shume te bukur bashkepunimi dhe ndoshta do beheni shume optimist. Por kjo nuk mjafton te shkeputeni dot nga nje pune apo pergjegjesi qe keni

Akrepi
Duket sikur askush nuk deshiron t’ju mbeshtese ne lidhje me nje veprimtari te re pune. Mund te hiqni dore per disa dite akoma dhe te merreni me gjerat e vjetra apo ceshtjet personale

Shigjetari
Shume levizje dhe ide ne lidhje me vendbanimin tuaj apo kenaqesine dhe rregullimet apo ndryshimet qe doni te beni aty. Ne jeten erotike do jeni shume flirtues pa rregulla

Bricjapi
Nje ceshtje tradhetie personale ju preokupon por kjo do kaloje shpejt dhe do kuptoni qe lidhjet me njerzit nuk mund te keputen aty ku ju keni dhene shume ndjenje

Ujori
Jemi ne nje moment ku do rregullohen disa nga gabimet qe keni bere ne te kaluaren apo qe kane bere ne drejtimin tuaj Ka ardhur momenti te merrni merittat dhe te zbukurohet jeta juaj e perditeshme

Peshqit
Tani eshte momenti ku takohet e shkuara dhe e ardhmja ne shenjen tuaj. Ka nje pike te dobet pasi e keni veshtire te ndaheni nga gjerat qe mendonit se ishin aty gjithmon eper ju dhe te beni hapje te reja

MUND TË JU PËLQEJNË