Dashi
Dy yje për Dashin. Këtë javë, problemet e punës ndikojnë në çift: nuk jeni të qetë dhe kjo ka pasoja në marrëdhëniet e dashurisë, në ndjenja. Mundohuni të shikoni veten dhe mbajini të ndara punën dhe dashurinë. Së shpejti do të ketë zgjidhje në lidhje me punën, edhe nëse në këtë javë do të ketë vonesa ose zhgënjime për t’u përballur.

Demi
Pesë yje për Demin. Dashuria është në rritje dhe falë Venusit në shenjën tuaj mund të rikuperoni një histori që ka pasur probleme dhe keqkuptime. Mund të bëhen plane afatgjata. Emocione të bukura mund të lindin për beqarët. Në punë do të jetë më e lehtë të menaxhoni gjërat, tani mund të besoni në të ardhmen tuaj.

Binjakët
Katër yje për Binjakët. Javë pozitive për ndjenjat sidomos duke filluar nga e Mërkura. Tani mund të përjetoni emocione të bukura, të cilat gjithashtu mund t’ju largojnë, qoftë edhe fizikisht, në ndonjë vend tjetër. Ditët në vazhdim janë gjithashtu pozitive në punë: tani mund të rregulloni shumë gjëra, të zgjidhni problemet ose të filloni diçka që do t’ju largojë mendjen nga shqetësimet.

Gaforrja
Tre yje për shenjën e Gaforres. Ekziston mundësia e sqarimit të një situate në dashuri, ju mund të rikuperoni një histori që kishte probleme për shkak të keqkuptimeve. Pasioni del në qendër të skenës për ju. Për sa i përket punës, ka ende shumë pavendosmëri dhe debatett me një eprorët janë të mundshme.

Luani
Tre yje për Luanin. Eshtë e mundur që ka keqkuptime në dashuri. Do të dëshironit të testonit dikë për të parë nëse po ju thotë të vërtetën, apo të matni sa kujdeset për ju, por kini kujdes që të mos tërhiqni shumë litarin. Mundohuni të jeni të kujdesshëm. Sa i përket punës, mund të ketë ndryshime rreth jush, në mjedisin në të cilin lëvizni.

Virgjëresha
Pesë yje për shenjën e Virgjëreshës. Kjo është një kohë e mirë për dashuri, ju gjithashtu mund të bëni zgjedhje të rëndësishme ose hapa të mëdhenj. Venusi është në anën tuaj dhe ju ndihmon të zgjidhni problemet dhe ankthet. Mundohuni të mos lodheni shumë. Sa i përket punës, disa lajme të mira ose konfirmime mund të vijnë brenda këtij muaji: përpiquni të besoni në veten tuaj.

Peshorja
Tre yje për ata që kanë lindur nën shenjën e Peshores: tani është më mirë sesa ditët e fundit, vetëvlerësimi po rritet gjithashtu. Në dashuri ju jeni më mirëkuptues dhe zgjidhjet janë pranë, për aq kohë sa nuk jeni me të vërtetë ju që krijoni probleme. Sa i përket punës, përpiquni të qëndroni të qetë dhe nëse keni mundësi, shtyni një vendim deri në javën tjetër.

Akrepi
Katër yje për shenjën e Akrepit. Disa tensione në dashuri, ju keni Venusin në opozitë dhe kjo sigurisht nuk ndihmon. Ju nuk dini nëse duhet të keni besim plotësisht, këto yje të shqetësuar ju bëjnë të hutoheni dhe rrezikoni të zemëroheni për të bërë të vlejnë pozicionet tuaja. Në punë lajme të mundshme në fillim të javës. Mbani nën kontroll llogaritë.

Shigjetari
Dy yje për ata që kanë lindur nën shenjën e Shigjetarit. Ju keni Diellin në anën tuaj që mund t’ju bëjë të merrni më shumë përsa i përket ndjenjave: emocione të mundshme të bukura nëse vendosni dashurinë para gjithçkaje tjetër. E gjitha varet nga ju. Kushtojini vëmendje shpenzimeve, kohët e fundit shpenzimet kanë qenë më të mëdha se sa të ardhurat. Në punë një person i ri do ju vlerësojë shumë mirë.

Bricjapi
Pesë yje për ata që kanë lindur nën shenjën e Bricjapit. Dashuria do të jetë përsëri protagoniste falë Venusit i cili në këto ditë është i favorshëm dhe ju bën më të disponueshëm për të tjerët. Megjithatë, duhet të kapërceni ngurrimin dhe maturinë tuaj, edhe nëse marrëdhëniet gjithmonë duhet të trajtohen me kujdes të madh. Çiftet e qëndrueshme mund të kapërcejnë një problem, por kjo kërkon shumë energji. Në punë, dëgjoni me kujdes propozimet e reja.

Ujori
Katër yje për Ujorin. Ka shumë nervozizëm në dashuri, veçanërisht në historitë e fundit. Kemi nevojë për një krahasim, dita më e mirë është e mërkura. Sidoqoftë, problemet mund të zgjidhen dhe vendime mund të merren për të ardhmen. Në punë, ka ardhur koha të reagojmë ndaj shqetësimeve të kohëve të fundit: është koha për të ecur përpara me projekte të reja.

Peshqit
Katër yje për ata që kanë lindur nën shenjën e Peshqve. Në dashuri ka shumë emocione të bukura dhe së shpejti Mërkuri do të hyjë në shenjën tuaj dhe do të lehtësojë takimet e reja. Dëshira për të dashuruar do të kthehet, por kini kujdes që të mos ia vini sytë personit të gabuar, shumë i larguar fizikisht ose mendërisht. Në punë mund të ketë lajme të mira sidomos për ata që kanë kontrata me afat të caktuar dhe janë në kërkim të rinovimit. / meb.al

MUND TË JU PËLQEJNË