Dashi
Do jeni gjithë ditës me humor te mire sot dhe gati për te bere edhe ndonjë çmenduri te vogël me partnerin. Do qëndroni gjithë kohës pranë njeri-tjetrit. Beqaret do ndërmarrin edhe rreziqe vetëm për ta bere për vete personin qe kane pëlqyer. Financat do jene te kënaqshme kështu qe nuk keni çfarë te kërkoni me shume.

Demi
Nëse tregoheni realiste sot ne jetën tuaj ne çift do e kuptoni se lidhja juaj është vërtet e mrekullueshme dhe problemet qe keni janë shume te vogla. Beqaret nuk do parapëlqejnë te fillojnë një histori dashurie pa qene te sigurte se ai është personi i duhur. Me financat duhet te tregoni sa me shume maturi qe te mundeni. Po gabuat do i vuani gjate pasojat.

Binjaket
Sot do kaloni shume peripeci juve qe jeni ne një lidhje. Partneri nuk do ndihet gati te hedhe hapat qe doni ju dhe kjo do ju mërzitë paksa. Beqaret do e takojnë ne momentin qe me pak e presin personin ideal. Mos e humbni këtë rast. Ne planin financiar situata do jete e paqëndrueshme. Nuk rekomandohet te kryeni shpenzime te pamenduara.

Gaforrja
Ndryshimet ne jetën tuaj ne çift do jene rrënjësore sot. Do i shihni gjerat ndryshe tashme. Ata qe kane pasur probleme te mëdha do i zgjidhin një e nga një. beqaret nuk do kenë aspak dëshirë ta fillojnë sot një lidhje edhe pse mundësitë do jene te mëdha. Situata financiare do jete goxha e qëndrueshme. Do ndiheni te qete kur te kryeni shpenzimet e nevojshme.

Luani
Dite mjaft harmonike kjo e sotmja për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Do ndiheni te bekuar nga yjet. Beqaret nuk duhet te nxitohen dhe te krijojnë menjëherë një lidhje sepse do zhgënjehen pa mase dhe do vuajnë. Financat do jene goxha te mira. Te gjithë do habiten sesi ju do arrini ta përmirësoni aq shpejt situatën pas vështirësive te kaluara.

Virgjeresha
Do merrni kritika te shumta nga partneri juaj gjate kësaj dite dhe do ndiheni paksa keq. Mundohuni te shihni anën pozitive te gjithë kësaj. Beqaret do kenë mundësi pa fund për aventura kalimtare. Shfrytëzojini nëse dëshironi. Ne planin financiar do e keni te vështirë te ruani ekuilibrin sado qe do mundoheni. Kërkoni ndihmën e te afërmve.

Peshorja
Ata qe janë ne një lidhje do kalojnë një nga ditët me te veçanta te javës. Gjithçka do ju realizohet si me magji kështu qe nuk do keni për çfarë te merakoseni. Beqaret duhet te pranojnë ftesat para se ata persona te fillojnë te joshin te tjerë. Ne planin financiar do kaloni një krize goxha te vështirë. Do ju duhet ndihme e miqve për t’ia dale.

Akrepi
Do e thelloni edhe me tepër lidhjen tuaj gjate kësaj dite dhe do ndiheni mire për këtë fakt. Me partnerin do ndani gjithçka, madje edhe sekretet qe keni mbajtur nga e kaluara. beqaret nuk do ndihen ende gati te fillojnë një lidhje edhe pse mundësitë do jene te mira. Ne planin financiar duhen mare disa masa para se situata te behet delikate.

Shigjetari
Pas një periudhe paksa delikate për jetën tuaj ne çift, sot me ne fund do i kuptoni gabimet qe keni bere dhe do mundoheni ta ndryshoni situatën. Beqaret do realizojnë takime mbresëlënëse te cilat do ua ndryshojnë te ardhmen. Ne planin financiar do duhet ta shtrëngoni pak rripin ne mënyrë qe te mos keni probleme serioze.

Bricjapi
Klima nuk do jete shume e ngrohte sot për ata qe janë ne një lidhje. Here pas here do kapeni pas disa detajeve te vogla dhe do debatoni me partnerin. Beqaret me ne fund do e takojnë personin tyre te ëndrrave i cili do ua ndryshoje jetën. Urani do ndikoje negativisht tek financat. Ai do iu beje me te papërgjegjshëm me shpenzimet dhe aspak te kujdesshëm.

Ujori
Priten shume mosmarrëveshje sot ne jetën tuaj ne çift për shkak te kokëfortësisë suaj. Duhet me patjetër te ndryshoni sjellje. Beqaret do njihen me persona interesante gjate një udhëtimi qe do realizojnë. Përfitoni sa me shume qe te mundeni. Ne planin financiar duhet te ruani sa me shume gjakftohtësinë sepse përndryshe nuk do arrini dot ta stabilizoni gjendjen.

Peshqit
Nuk do i rezistoni dot tundimit ndaj një personi qe do iu vije rreth e rrotull sot dhe ka rrezik ta tradhtoni partnerin. Ne fakt do shkatërroni gjithçka thjesht për disa emocione momentale. Beqaret do kenë njohje te reja dhe do mund te fillojnë histori dashurie afatgjata. shpenzimet duhet t’i kufizoni deri ne maksimum sepse ne te kundërt gjendja mund t’iu përkeqësohet.

MUND TË JU PËLQEJNË