Dashi

Pas një periudhe kaq te gjate do rikthehet entuziazmi dhe harmonia ne jetën tuaj ne çift. Shprehini me tepër ndjenjat dhe do ndiheni akoma me mire. Beqaret do kenë disa takime te cilat mund te shndërrohen shume shpejt ne lidhje serioze dhe afatgjata. Shfrytëzojini mundësitë qe do iu jepen. Ne planin financiar nuk duhet te shpenzoni kuturu sepse do keni probleme.

Demi

Do e keni te vështirë t’ia shprehni ndjenjat partnerit ashtu si i keni ne shpirt. E mira do ishte te flisnit me ndonjë psikolog i cili do iu ndihmonte mjaft për ta kaluar këtë gjendje. Beqaret duhet te tregohen me te hapur. Mundësitë për aventura do jene te shumta, prandaj përfitoni nëse ato iu tërheqin. Financat nuk do kenë probleme. Mund te rini te qete ne këtë sektor.

Binjaket

Ata qe janë ne çift do përballen me zhgënjime dhe do ndihen keq. Beqaret nuk do kenë shume gjasa te fillojnë një lidhje serioze, por duhet te përfitojnë nga mundësitë qe do iu jepen për t’u njohur me persona te rinj. Me kalimin e kohës gjithçka mund te ndodhe. Financat do kenë përmirësime te ndjeshme fale maturisë qe ju keni treguar me shpenzimet.

Gaforrja

Konfigurimi i yjeve do jete mjaft i favorshem per jeten sentimentale te te dashuruarve, megjithatë nuk duhet ta teproni me kërkesat. Beqaret nuk do jene aspak te favorizuar nga yjet dhe kjo do i merzite pa mase. Mundohuni te merreni me dicka qe te humbisni mendjen. Financat do jene delikate, por fale nje menaxhimi me te mire do arrini ta stabilizoni situaten.

Luani

Klima për jetën tuaj ne çift nuk do jete aspak e mire gjate kësaj dite. Do keni vështirësi për te ruajtur një komunikim te ngrohte dhe nuk do mundni dot ta mbani për vete xhelozinë. Beqaret do kenë disa takime, por asnjeri prej tyre nuk do ia vleje për te vazhduar me tej njohjen. Yjet do bëjnë çmos qe t’iu ndihmojnë te zgjidhni një nga një problemet financiare.

Virgjeresha

Klima për jetën tuaj ne çift nuk do jete aspak e mire gjate kësaj dite. Do keni vështirësi për te ruajtur një komunikim te ngrohte dhe nuk do mundni dot ta mbani për vete xhelozinë. Beqaret do kenë disa takime, por asnjeri prej tyre nuk do ia vleje për te vazhduar me tej njohjen. Yjet do bëjnë çmos qe t’iu ndihmojnë te zgjidhni një nga një problemet financiare.

Peshorja

Planetët do iu ndihmoje te rivendosni dialogun ne jetën tuaj ne çift sot. Si ju ashtu edhe ai qe keni ne krah do tregoheni me te kuptueshëm dhe do toleroni gjithë kohës. Beqarët do kenë nje ditë me te animuar edhe pse nuk do e takojnë as sot dashurinë e madhe te jetës se tyre. Ne planin financiar nuk duhet te ndërmerrni rreziqe te mëdha sepse do keni probleme te paimagjinueshme.

Akrepi

Jeta sentimentale e çifteve do jetë me e bukur sesa ata e mendonin. Do e dyfishoni përkujdesjen per atë qe keni ne krah dhe do ia shprehni me tepër ndjenjat. Beqarët duhet t’i lënë te tjerët t’i joshin dhe jo te mbyllen ne vetvete. Vetëm kështu do arrini te krijoni një lidhje. Ne planin financiar fati do iu buzeqeshë. Do kryeni shpenzimet e nevojshme dhe buxheti nuk do ketë tronditje.

Shigjetari

Do bëni te gjitha përpjekjet e mundshme gjate kësaj dite vetëm e vetëm qe marrëdhënia juaj me partnerin te jete me e mire. Edhe për ata qe kane pasur debate situata do stabilizohet. Beqaret do kenë mundësi me shumice për te pasur njohje te reja e mjaft interesante. Shfrytëzojini! Ne planin financiar do influencohen mjaft investimet dhe te ardhurat do rriten.

Bricjapi

Jeta juaj ne çift nuk do jete rutine gjate kësaj dite. Se bashku me partnerin tuaj do mendoni te përjetoni emocione te reja dhe eksperienca drithëruese. Beqaret do njihen me disa persona, por duhet te kalojnë disa dite para se ata te japin fjalën për diçka me tepër. Për shkak te faturave apo shpenzime te nevojshme qe do iu duhet te bëni financat do jene delikate.

Ujori

Te gjithë planetët do bëhen një për t’ua bere edhe me te bukur ditën sot. Pas një periudhe te ftohte dhe kur keni qëndruar larg njeri-tjetrit, situata duket se do përmirësohet. Beqaret duhet te qëndrojnë vetëm edhe sot qe te mendojnë çfarë duan te bëjnë ne te ardhmen. Financat do jene te mira, por nje dhurate e dikujt do ua beje ditën edhe me te bukur e me te kënaqshme.

Peshqit

Pritet qe dita e sotme te jete shume e qete për te dashuruarit. Bashkëpunimi dhe komunikimi do jete i mire e nuk do përbëjë asnjë problem. Beqaret nuk duhet te bëjnë sakrifica te tejskajshme vetme për te gjetur dashurinë. Ka kohe për gjithçka. Ne planin financiar nuk duhet te luani shume me zjarrin sepse do digjeni keq. Shpenzoni aq sa ua mban xhepi.

MUND TË JU PËLQEJNË