Dashi

Dite shume e qete dhe aspak problematike kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Partneri do ju beje ta dashuroni edhe me tepër jetën. Beqaret do jene te fiksuar pas një personi dhe do mërziten tej mase kur te mos arrijnë ta bëjnë për vete. Neptuni do ju nxisë te bëni gabime ne planin financiar. Do kryeni shpenzime te pamenduara.

Demi

Pasioni do rindizet gjate kësaj dite ne jetën tuaj sentimentale dhe gjerat do ecin për mrekulli. Si ju ashtu edhe partneri juaj do i shprehni me më tepër pasion ndjenjat. Beqaret duhet te dalin sa me tepër dhe te frekuentojnë vende me shume njerëz. Kjo do iu japë mundësinë për te gjetur edhe princin e kaltër. Ne planin financiar duhet te ndiqni një strategji strikte ne mënyrë qe t’ia dilni.

Binjaket

Beni kujdes me ato qe do thoni gjate kësaj dite sepse ne një moment apo ne një tjetër situata mund t’iu dale tërësish jashtë kontrollit. Beqaret nuk duhet te tregohen impulsive sepse përndryshe do kenë probleme serioze. financat do vazhdojnë te mbeten te qëndrueshme për aq koha sa ju te vazhdoni te shpenzoni me kujdes e maturi.

Gaforrja

Ju qe jeni ne një lidhje do kaloni aq shume momente pasionante saqë mund te arrini edhe ne ekstaze. Çdo gjë do jete edhe me e bukur nga sa e kishit menduar. Beqaret do fillojnë një histori dashurie te bukur, por qe fundi do varet nga sjellja e tyre. Financat do vazhdojnë te mbeten ne një gjendje goxha delikate. Beni kujdes me çdo shpenzim qe do kryeni.

Luani

Ka shume mundësi qe te ketë konflikte te forta sot ndërmjet jush dhe atij qe keni ne krah. Secili do kërkojë te dale e tija dhe nuk do pranoje kurrsesi te beje lëshime. Kujdes edhe me autoritetin e tepruar. Beqaret do ndihen gati për te filluar një histori dashurie. Financat do vazhdojnë te mbeten te mbrojtura dhe aspak problematike.

Virgjeresha

Dite shume pozitive kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Marrëdhënia me partnerin do mbetet e ngrohte dhe shume e mire. Beqaret nuk do mundin dot as sot te krijojnë një lidhje ashtu si e kane ëndërruar. Do ju duhet ende te presin edhe pak kohe. Ne planin financiar mos humbni optimizmin dhe mos e lëshoni veten. Me pak mund t’i kaloni vështirësitë.

Peshorja

Zemra juaj nuk do përjetojë asnjë emocion te veçante gjate kësaj dite. Merrini gjerat si t’iu vijnë pa menduar për te ardhmen. Beqaret duhet te tregohen me te duruar ne mënyrë qe ta gjejnë personin qe do ju përshtatet me tepër. Gjerat e nxituara nuk janë te mira. Financat do jene goxha problematike. Nuk do arrini dot t’i vini fre vetes dhe do shpenzoni pa mase.

Akrepi

Do keni disa mosmarrëveshje sot ne jetën tuaj ne çift megjithatë nuk duhen dramatizuar gjerat. Gjithçka mund te rregullohet me pak qetësi dhe durim. Beqaret nuk do ndihen ende gati ta fillojnë një histori dashurie dhe do qëndrojnë ende vetëm. Situata e financave do mbetet mjaft e mire. Do arrini te kryeni te gjitha shpenzimet qe keni dashur.

Shigjetari

Do keni dëshira te çmendura gjate kësaj dite dhe partneri nuk do arrije dot t’ua plotësojë te gjitha. E mira do jete t’i merrni gjerat sa me shtruar. Beqaret do kenë mbështetjen e Jupiterit dhe do mund te realizojnë takimet e shumëpritura. Te ardhurat do kenë goxha përmirësime. Do arrini te kryeni te gjitha shpenzimet e nevojshme, madje edhe te hiqni disa para mënjanë.

Bricjapi

Gjendja e jetës suaj ne çift nuk do jete aspak ashtu si ju e kishit ëndërruar. Here pas here do keni edhe probleme apo debate te mëdha me partnerin. Beqaret duhet te ruajnë vetëkontrollin dhe te mos bëjnë hapa te nxituara. Ne planin financiar do jeni me shume fat. Gjendja do jete akoma me e mire nga sa mund ta kishit menduar ndonjëherë.

Ujori

Do jeni shume tolerante ndaj njeri-tjetrit sot juve qe jeni ne një lidhje dhe gjithçka do ece si duhet. Partneri ne disa momente do ju adhuroje. Beqaret do joshin persona te shumte sidomos ne pune, por serish nuk do ju mbushet aq shume mendja sa për te filluar një lidhje. Financat do jene problematike nëse shpenzoni pa mbarim. Tregohuni te kujdesshëm.

Peshqit

Dite shume e veçante kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do bashkëpunoni për çdo gjë dhe gjithçka do shkoje me se miri. Beqaret do e kërkojnë kudo princin e tyre te kaltër, por serish nuk kane për ta gjetur dot. Financat do jene shume te paqëndrueshme dhe problematike. Duhet te mateni mire para se te shpenzoni ne mënyrë qe situata mos ju dale jashtë kontrollit.

MUND TË JU PËLQEJNË