Dashi
Te gjithë ata qe janë ne një lidhje do marrin bekimin e yjeve gjate kësaj dite. Do i harroni te gjitha vështirësitë qe keni pasur me herët dhe do mendoni vetëm si ta bëni te ardhmen me te bukur. Beqaret qe do bëjnë udhëtime apo qe do jene jashtë qytetit te tyre do kenë takime interesante. Financat nuk do jene te këqija megjithatë rekomandohet te mos merren vendime te nxituara.

Demi
Venusi do jete i pozicionuar shume mire sot ne qiellin tuaj te dashurisë prandaj gjithçka qe keni ëndërruar do iu plotësohet. Partneri do iu kushtoje me tepër vëmendje se kurrë me pare. Beqaret duhet te largojnë turpin dhe te pranojnë çdo ftese qe do iu behet. Asgjë e keqe nuk ka për t’iu ndodhur. Ne planin financiar duhet te vazhdoni te tregoheni te matur.

Binjaket
Planetët do ua mbrojnë gjate gjithë kohës sot jetën tuaj ne çift. Do keni një komunikim me te mire me partnerin dhe do merrni çdo vendim pasi te jeni këshilluar me pare me te. Beqaret do kenë vetëm dëshirë te koleksionojnë sa me tepër aventura, asgjë me tepër sesa kaq. Me te ardhurat nuk do keni aspak vështirësi. Do jete një dite normale si gjithë te tjerat.

Gaforrja
Dite shume e bukur kjo e sotmja për te gjithë ata qe janë tashme ne një lidhje. Do programoni aktivitete nga me te ndryshmet te cilat do iu bëjnë te ndiheni mjaft mire dhe do qëndroni me shume kohe pranë atij qe doni. Beqaret nuk do e ndiejnë nevojën për dike ne krah. Financat fatmirësisht do jene gjithë kohës te mbrojtura. Mund te kryeni shpenzimet me te nevojshme.

Luani
Jeta sentimentale e çifteve nuk do jete ashtu si ata e mendonin. Plutoni do ndikoje negativisht dhe do i nxite ata te debatojnë ashpër. Beqaret ka rrezik te bëjnë disa gabime te cilat do kenë pasoja edhe ne te ardhmen e tyre. Kujdes! Ne planin financiar nuk duhen ndërmarre rreziqe te mëdha edhe sikur situata te jene te gjendjen me te mire te mundshme.

Virgjeresha
Te nxitur nga yjet do i jepni prioritet absolut sot atij qe keni ne krah. Do e gjeni kohen për te menduar për surpriza ne mënyrë qe ai te ndihet sa me mire ne krahët tuaj. Beqaret do kenë mundësi te mira për te hedhur hapa drejt një lidhjeje, por do hezitojnë. Financat mund te kenë ndonjë tronditje sepse do iu duhet te kryeni goxha shpenzime.

Peshorja
Edhe pse do mundohen shume t’ua prishin harmoninë dhe ekuilibrin ne jetën tuaj ne çift nuk do ia arrijnë gjate kësaj dite. Ju dhe partneri do jeni s një ekip i forte qe mund te përballoni gjithçka. Nëse jeni ende beqare do ketë vetëm ndonjë mundësi për aventura kalimtare. Situata financiar do jete goxha e mire. Përfitoni për te rregulluar disa probleme.

Akrepi
Te dashuruarit do kenë një dite normale si gjithë te tjerat. Merrini gjerat si t’iu vijnë dhe shfrytëzojeni çdo moment pranë atij qe doni. Nëse ende nuk e keni gjetur shpirtin tuaj binjak, sot ka gjasa te ndodhe diçka e veçante. Përgatituni për emocione. Financat nuk do mund t’i përmirësoni dot duke luajtur lojëra fati. Kujdes, sepse mund te humbni me tepër sesa mendoni.

Shigjetari
Edhe pse mund t’iu dhembe ky lajm, duhet thënë se jeta ne çift nuk do jete aspak e mire gjate kësaj dite. Do keni debate te ashpra dhe do thoni fjale te cilat as nuk duhet t;i kishit menduar. Beqaret me mire te qëndrojnë me statusin qe kane sesa te futen neper telashe. Fatmirësisht financat nuk do jene negative, përkundrazi mund t’i lejoni vetes edhe ndonjë shpenzim me tepër.

Bricjapi
Divergjencat ne cift do jene te shumta gjate kësaj dite. Mundohuni te mos e ngrini shume zërin sepse situata mund te dale tërësisht jashtë kontrollit. Beqaret do jene euforike sepse do realizojnë takime me personat qe kane kohe qe i pëlqejnë. Ne planin financiar do jeni shume te qarte për gjendjen ne te cilën ndodheni dhe do luftoni fort për te dale nga problemet.

Ujori
Shtojini dozat e imagjinatës gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift sepse vetëm ne këtë mënyrë atmosfera do ngrohet dhe gjithçka do shkoje mire. Beqaret duhet t’i bëjnë sytë katër sepse mundësitë për takime do jene te shumta sot. Edhe ne planin financiar do keni fat me shumice. Do i realizoni te gjitha transaksionet e dëshiruara dhe do ndiheni te qete.

Peshqit
Ka shume mundësi qe marrëdhënia ne çift te ketë shume përmirësime sot. Do jeni me te kuptueshëm dhe me tolerante me te qe keni ne krah. Beqaret do kenë disa takime, po asnjeri nga personat nuk do ua tërheqë aq sa duhet vëmendjen. Ne planin financiar nuk duhet te filloni operacione te pamenduara mire sepse do keni probleme me vone.

MUND TË JU PËLQEJNË