Dashi
Marrëdhënia juaj ne çift do evoluoje si duhet gjate kësaj dite. Venusi do jete planeti qe do ju mbështesë gjithë kohës dhe do iu beje te ecni ne rrugën e drejte. Beqaret ka shume mundësi te takojnë dike qe do iu pëlqejë jashtë mase qe ne momentin e pare qe do e shohin. Ne planin financiar do ju duhet te bëni shume kursime për t’ia dale mbanë.

Demi
Do jeni shume provokues sot me partnerin tuaj dhe kjo mund te sjelle debate ne ndonjë moment. Kujdes sepse jo gjithmonë partneri do jete ne humor për t’iu duruar. Beqaret do ndihen me se miri ashtu si janë dhe nuk do e ndiejnë aspak nevojën e një personi te dyte. Ne planin financiar planetët do ndikojnë negativisht dhe mund te sjellin probleme.

Binjaket
Ata qe janë tashme ne një lidhje do bëjnë çmos sot ta përforcojnë edhe me tepër atë dhe do fillojnë ta mendojnë me seriozisht te ardhmen se bashku. Beqaret nga ana tjetër duhet t’i njohin mire personat qe do takojnë para se te hedhin çdo hap me tej. Asnjëherë nuk duhet pasur besim te verbër. Ne planin financiar kujdes mos tregoheni te pamatur sepse do keni vështirësi.

Gaforrja
Pritet një furtune e madhe sot ne jetën tuaj ne çift. Do keni shume debate dhe mosmarrëveshje dhe nuk do dini nga t’ia mbani. Me mire largohuni për pak kohe nga njeri-tjetri sa te qetësohet situata. As beqaret nuk do kenë një dite te mire. Qëndroni ende ashtu si jeni. Financat fatmirësisht nuk do jene te këqija, por nuk duhen kryer shpenzime marramendëse.

Luani
Kujdes me mënyrën si do silleni sot me partnerin sepse situata mund t’iu dale jashtë kontrollit. Tregohuni te arsyeshëm dhe mos e fajësoni gjithmonë atë qe keni ne krah. Beqaret do dini ku dhe si ta kërkojnë princin e tyre te kaltër. Ka gjasa ta gjejnë sot. Financat duhen menaxhuar me shume kujdes dhe maturi derisa te arrihet qëndrueshmëria.

Virgjeresha
Gjate kësaj dite do e keni me te lehte t’i shprehni ndjenjat ne çift dhe atmosfera do behet me e ngrohte. Edhe ata qe kane pasur mosmarrëveshje te shume do jene disi me te qete. Beqaret nuk do pëlqejnë te fillojnë lidhje serioze edhe pse mundësitë do jene te shkëlqyera. Financat do jene goxha te paqëndrueshme. Kujdes me çdo shpenzim qe te kryeni.

Peshorja
Ka shume gjasa qe sot te mendoni për një ndarje ju qe jeni ne çift. Ka kohe qe partneri po iu qëndron larg dhe nuk po merrni ngrohtësinë e kërkuar. Para se te vendosni gjithçka flisni edhe njëherë me te. Beqaret do kenë dashuri me shikim te mare dhe do e ndryshojnë njëherë e mire jetën. Financat do fillojnë te përmirësohen ndjeshëm. Do ndiheni mire për këtë fakt.

Akrepi
Nuk do kuptoheni aspak mire me partnerin tuaj gjate kësaj dite dhe priten debate te forta me te. Mos kërkoni as te dale e juaja dhe as te hidhni poshtë çdo mendim te tij, por gjeni rrugën e mesme. Beqaret duhet te bëjnë durim sepse shume shpejt do vije dhe dita e tyre. Për financat do jete koha për te riorganizuar te ardhurat. Mundohuni te hiqni edhe ndonjë para mënjanë.

Shigjetari
Do mbylleni ne vetvete sot dhe nuk do ja tregoni as partnerin tuaj brengat dhe vuajtjet shpirtërore. Megjithatë ai qe keni ne krah do beje çmos qe t’ua ndryshoje gjendjen. Për beqaret do ndodhe ajo te cilën e kane pritur gjate. Gjithçka do marre një tjetër drejtim. Financat me pak kujdes mund te kenë përmirësime. I keni te gjitha aftësitë e duhura.

Bricjapi
Lidhja ne çift do filloje te forcohet edhe me tepër gjate kësaj dite. Nuk do keni me konflikte te ashpra dhe për çdo hatermbetje do flisni menjëherë. Beqaret ka mundësi te nisin një histori dashurie me personin qe kane njohur para disa muajsh. Ne planin financiar nuk është ende koha për operacione te rrezikshme. Dëgjojini me kujdes këshillat qe do iu japin miqtë.

Ujori
Rutina e jetës suaj ne çift do ju duket edhe me e rende gjate kësaj dite. Flisni hapur me partnerin dhe mundohuni te gjeni zgjidhjen me te mire për te dy. Beqaret nuk do jene shume ne humor PR te filluar një lidhje kështu qe serish do mbeten ashtu si ishin. Ne planin financiar fali do iu buzëqeshë. Do keni mundësi edhe te kryeni shpenzimet e duhura edhe te hiqni para mënjanë.

Peshqit
Do e ngrini ne piedestal partnerin tuaj gjate kësaj dite, pa e ditur se ai ne fakt ka kohe qe ia ka hedhur sytë dikujt tjetër. Tregohuni me dinake dhe gjeni mënyrën për ta kontrolluar. Beqaret do ndihen mire aq te lire sa janë. Miqtë nuk do iu lënë kohe qe ata te mërziten. Saturni do ju nxite te tregoheni me te organizuar me financat. Do dilni nga situata problematiku ku ishit futur.

MUND TË JU PËLQEJNË