Dashi
Me Marsin e pozicionuar keq ne jeten tuaj ne cift, do e keni te veshtire te mos beni skena xhelozie. Kujdes sepse nje sjellje e tille mund ta perkeqesoje lidhjen tuaj. Kontrolloni veten! Jeta e beqareve do filloje te ndryshoje. Do iu pelqeje shume dikush qe do e njihni sot dhe mund te filloni edhe nje histori me te. Me financat tregohuni te matur. Mos u tregoni impulsive me shpenzimet.

Demi
Tregohuni te moderuar me kerkesat ne jeten ne cift. Gjithcka do shkoje me mire nese tregoheni me te kuptueshem dhe me te hapur. Beqaret nuk duhet te krijojne asnje lidhje me dike qe kane ne pune. Do keni probleme me vone dhe mund te lendoheni mjaft. Kujdes! Ne planin financiar nuk do keni probleme shume te medha por gjithsesi keshillohet maturi me shpenzimet.

Binjaket
Do ndertoni nje marredhenie te ngrohte sot ne jeten tuaj ne cift. Dita do jete mjaft pozitive dhe do i merrni gjerat me optimizem. Edhe per beqaret do jete dite e favorshme. Do keni takime me shumice dhe ka mundesi te takoni personin e endrrave. Mos e humbni kete mundesi! Do e leni pas dore sektorin e financave dhe do shpenzoni pa menduar sa para keni. Do keni disa tronditje.

Gaforrja
Jeta ne cift nuk do jete shume e mire sot per shkak te pozicionimit te keq te Uranit. Nuk do zgjidhni dot as momentin e duhur per te diskutuar, prandaj do lindin debate. Nese jeni ende vete, planetet mund te sjellin takime te rendesishme. Perfitoni sa me shume sepse ai person mund te jete me i pershtatshmi per ju. Me financat do i keni punet mire. Mos hezitoni te beni investime.

Luani
Gjate kesaj dite do beni projekte te perbashketa ne cift dhe komunikimi do jete shume i mire. Mos hezitoni te flisni as per tema paksa delikate, por qe duan nje zgjidhje. Beqaret do kene nje takim te vecante atje ku me pak e presin. Dita do jete romaneske. Shfrytezojeni deri ne maksimum. Do shpenzoni pa menduar sot dhe do harroni se buxheti e ka nje fund. Mos e arrini ate.

Virgjeresha
Beqaret do jene me te privilegjuarit sot. Do keni nje takim shume interesant te cilin nuk duhet ta neglizhoni ne asnje menyre. Persa iu perket cifteve, ndjenjat do jene te thella dhe do afrohen me shume me partnerin. Do i rregulloni edhe te gjitha problemet qe iu kishin dale para. Rekomandohet me teper maturi dhe kujdes me financat sot. Ne te kundert do humbni shume.

Peshorja
Ka mundesi te jeni pak nostalgjike ne jeten tuaj ne cift sot. Mundohuni te jetoni te tashmen pa menduar asgje tjeter. Vetem keshtu do kaloni nje dite te mire. Tregohuni edhe pak me tolerante. Per beqaret do te favorizohen dashurite pasiononte. Do kete pelqime reciproke dhe ndjenja te kendshme. Ka ardhur momenti te beni pak ekonomi. Hiqni dore nga shpenzimet e tejskajshme.

Akrepi
Venusi do te influencoje sektorin tuaj te dashurise. Sensualiteti juaj do te rizgjohet dhe do jeni edhe me joshes. Do ndiheni te lumtur prane atij qe keni ne krah keshtu qe perfitoni sa me shume nga shoqeria e tij. Beqaret duhet te tregohen realiste dhe te mos i marrin deshirat di realitet. Ne planin financiar do merrni iniciativa per te permiresuar buxhetin. Do ia dilni mbane.

Shigjetari
Yjet do iu japin mundesine sot t’i tregoni gjitha dashurine partnerit tuaj. Do kujdeseni shume per te dhe ai do ndihet me se miri. Do kaloni edhe momente mjaft romantike. Per ju beqare, dashuria do jete ne plan te pare. Do keni mundesi shume te miar per te krijuar lidhje, por nuk duhet te nxitoheni. Financat do jene te mbrojtura. Kjo nuk do te thote qe ju te shpenzoni pa limit.

Bricjapi
Do keni mosmarreveshje me partnerin tuaj gjate kesaj dite dhe nuk do ia kaloni mire. Nuk do jeni te gatshem te beni as leshime dhe nuk do tregoheni tolerante. Beqaret do kene mundesi shume te mira per te krijuar nje lidhje. Mos i humbni sepse do pendoheni. Shmangni sot peballjen me probleme financiare delikate. Riorganizohuni dhe ulni sa me shume shpenzimet.

Ujori
Qetesia do te pushtoje lidhjen tuaj. Eshte me mire keshtu sesa te keni nje dite pasionante dhe ne mbremje te debatoni ashper. Shijojeni dhe flisni sa me shume te mundni me partnerin. Beqaret do kene takime me persona misterioze por qe do i joshin se tepermi. Ne pergjithesi situata financiare do jete e mire nese tregoheni te matur me shpenzimet. Ju mund ta beni kete.

Peshqit
Dita e sotme do jete shume e favorshme per dashurine. Pjesa me madhe e cifteve do perjetojne momente te kendshme dhe bashkepunimi do arrije majat. Beqaret do jene me e entuziaste dhe do tregohen te hapur ndaj cdo takimi. Ka mundesi qe nje person t’iu beje per vete qe me shikimin pare. Do filloni te beni pak ekonomi sot dhe do i ulni shpenzimet. Do beni shume mire.

MUND TË JU PËLQEJNË