Aktorja Yllka Gashi po mungon, ajo nuk është prezente në asnjë projekt shqiptar, ndërkohë që dikur ishte ndër emrat më te angazhuar, shkruan “Kosovarja”.

Aktorja po jeton në SHBA bashkë me të shoqin dhe vajzën e tyre të vetme. Gashi atje kishte një shfaqje teatrale mjaftë të suksesshme.

A e ka marrë malli Yllken për projektet në vendlindje, për dashurinë e madhe që i ka ofruar publiku vendas, për vëmendjen speciale dhe hapësirën masive që i ka dhënë media?

Ndryshe, Yllka dikur ka qenë edhe një nga imazhet më të fotografuara në Kosovë. Këto foto bardh e zi, e paraqesin një Yllkë sensuale dhe mjaftë joshëse, shkruan “Kosovarja”.

MUND TË JU PËLQEJNË