Hailey Bieber bëri një paraqitje të mrekullueshme në The Tonight Show me Jimmy Fallon të premten (28 shkurt) në New York City.

Gjatë paraqitjes së saj në shfaqje, modelja 23-vjeçare zbuloi se herën e fundit kur ishte në shfaqje në vitin 2018, ajo bëri një hile ku hapi një kanaçe birre me dhëmbët e saj – dhe të nesërmen, burri i saj tani Justin e thirri!, transmeton Indeksonline.

“Ishte vërtet argëtuese dhe në të vërtetë ekziston një histori tjetër qesharake dhe kjo është që hera e fundit që isha këtu, ne bëmë këtë mashtrim të vogël për festa, ku hapa një shishe Corona me dhëmbët”, shpjegoi ajo. “Të nesërmen në mëngjes – pas transmetimit të intervistës – mora një telefonatë të caktuar nga një person i caktuar dhe ishte pak a shumë,” Hej, si jeni? Unë ju pashë në Jimmy Fallon natën e kaluar. Ju dukeshit vërtet mirë. Unë e doja shumë atë mashtrim që bëre, nuk e pata idenë që mund ta bësh atë. Ishte aq mirë”.

Hailey shtoi, “Epo tani jam martuar me atë dikë të caktuar”.

MUND TË JU PËLQEJNË