Një burrë i ka dhënë fund jetës pasi gruaja e tij i kërkoi divorcin.

Por tragjedia bëhet edhe më e rëndë, pasi ai u hodh nga kati i nëntë bashkë me dy fëmijët e vegjël.

Ngjarja shokuese ka ndodhur në Saratov të Rusisë.

Para se të kryente aktin ekstrem, burri i dërgoi gruas një foto bashkë me dy fëmijët në ballkon.

Ajo u nis për në shtëpi por ishte vonë.Mikhailov raportohet se ishte xheloz dhe dyshonte që Irina kishte një lidhje tjetër.

MUND TË JU PËLQEJNË