Gjyste Vulaj cilësohet si këngëtarja më provokative e skenës muzikore.

Ajo është një emër i njohur për muzikë, duke goditur gjithmonë me tekstet e saj të veçanta, shkruan “Kosovarja”.

Gjystja në secilin imazh që poston shfaqet tërheqëse, duke marr vëmendje për veshjet provokuese.

Edhe këtë herë në fustan të bardhe dhe krejt të hapur, ajo provokon ku pothuajse gati të zbulojë edhe pjesën intime.

Theksojmë, ajo gjithmonë zgjedh modele interesantë të fustaneve. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË