Gjon Karrica e ka hedhur hapin e ri në skenën muzikore shqiptare. Pas një pauze të konsiderueshme, ai ka lansuar këngën me titull “Kurva”, një produkt muzikor që ka ngritur mjaftë debat, shkruan “Kosovarja”.

Dihet që këngëtari është ndër më të ndjekurit në Instagram, andaj në një pyetësor të hapur para disa ditësh, artistit i janë adresuar dhjëtra pyetje interesante, por edhe shumë provokuese.

Në skenat e videoklipit, këngëtari shihet duke vallëzuar në mënyrë mjaftë provokuese. Ai, më parë nuk ka folur për pasionin ndaj vallëzimit, por performanca në videoklip është krejt unike, por edhe kontroverse.

Karrica ka performuar skyedance dhe poledance, dy stile të pa para në vendin tonë.

Karrica edhe këtë herë ia ka dalë të tregoj se është i pa krahasueshëm. Ai, tashmë e ka pozitën e tij të pa luajtshme në muzikë.

Edhe këtë herë paraqitja e tij ka ngjallur mjaftë interesim në median shqiptare, ku titujt kanë qenë nga më të ndryshimit dhe provokuesit.

MUND TË JU PËLQEJNË