Është gjetur pas dy ditësh, një vajzë që ishte raportuar e zhdukur në Fushë Kosovë.

Lidhur me rastin një i dyshuar mashkull K-shqiptar është intervistuar dhe një tjetër gjendet në arrati.

“Lidhur me rastin me 14.04.2019 njësia policore ka arritur që të gjejë ku ishte duke qëndruar viktima femër K-Shqiptare e raportuar si e zhdukur. Është bërë kontrollimi i shtëpisë ku ishte duke qëndruar viktima. Një i dyshuar mashkull K-shqiptar është intervistuar dhe një tjetër gjendet në arrati”, thuhet në njoftimin e PK. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË